:: Альона Корнелюк ::
  

Народилася 17 травня 1985р. в c. Мар'янівка Теофіпольського району Хмельницької області. Після закінченя 9 класів у Мар'янівскій ЗОШ І-ІІ ступенів пішла у 10-11 клас школи с. Святець.

Після здобуття середньої освіти поступила у Національний аграрний університет України (НАУУ) в м. Київ, де 4 роки здобувала звання "Бакалавр", за спеціальністю "Механізація сільського господарства".

Здобувши рівень "Бакалавр" вирішила не зупинятися і навчатися далі. Поступила на педагогічний факультет цього ж університету і здобула звання "Магістр" за спеціальністю Педагогіка Вищої Школи.

На даний час знаходиться у дикретній відпустці і доглядає нашу донечку Ангеліну.

:: Вадім Корнелюк ::

  

Народився 25 листопада 1983р. в c. Мирогоща Дубенського району Рівненської області. Після заківченя 9 класів Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ст. Вирішив вступити в Мирогощанський аграрний коледж (МАК) де провчився 4 роки і здобув рівень молодшого спеціаліста в свері "Механізація сільського господарста".

Після здобуття незакінченої вищої освіти літом 2003 року подав документи у Національний аграрний університет України (НАУУ) м. Київ, успішно здав іспити і був зарахований в число студентів. 4 роки здобував рівень "Бакалавр", за спеціальністю "Механізація сільського господарства".

Здобувши рівень бакалавра успішно склав іспити до магістратури. У грудні 2007 року захистив дипломний проект та отрима диплом Магістра з відзнакою.

Зараз займаю посаду системного адміністратора у ВРМ "Мелодія".

:: Ангеліна Корнелюк::
  

Народилася 19 вересня 2008р. в м. Теофіполь Хмельницької області.

На даний час вчиться ходити та говорити. Улюблега гра скинути на підлогу все до чого дотягнеться.